З 9 по 11 листопада спортсмени секціїї кунфу с. Щасливцеве взяли участь у Відкритому Кубку м. Херсон з контактного карате. Дебют наших кунфуїстів на змаганнях
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/3556-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
З 9 по 11 листопада спортсмени секціїї кунфу с. Щасливцеве взяли участь у Відкритому Кубку м. Херсон з контактного карате. Дебют наших кунфуїстів на змаганнях
Дізнатись більшеШановні мешканці Щасливцевської сільської ради! Державна міграційна служба м. Генічеська повідомляє: згідно з метою якісного надання адміністративних послуг та дотримання вимог законодавства під час оформлення
Дізнатись більше