оголошення

 

Проводиться набір слухачів до магістратури публічного управління та адміністрування ХНТУ в 2017.

Доводимо до відома інформацію про те, що Херсонський національний технічний університет до 22 липня 2017 року включно проводить прийом документів за заочною формою навчання від посадових осіб місцевого самоврядування, які мають вищу освіту(бакалавр,спеціаліст чи магістр будьякого напряму підготовки),стаж служби в органах місцевого самоврядування чи органах державної влади не менше одного року та на момент подання документів працюють в органах місцевого  самоврядування і не досягли 45 – річного віку.

Крім того на навчання за державним замовленням приймаються особи, включені до кадрового резерву служби в органах місцевого самоврядування  не менше як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії.

Навчання здійснюється за кошти державного бюджету України  за замовленням Національного агентства України з питань державної служби.

Особи, якіне відповідають встановленим вимогам, або склали вступні випробування, але не пройшли за конкурсом, мають право в межах ліцензованого обсягу ХНТУ вступити на навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб.

Вартість навчання за денною формою становить 13300 грн. за рік, за заочною формою – 9500грн. на рік.

Вступні випробування проводитимуться з 24 до  29 липня 2017 року включно.

Початок занять з 1 вересня 2017 року.

 Термін навчання  – 1 рік і 6 місяців за денною  і 2 роки і 6 місяців за заочною формою  навчання.

Крім того, здійснюється набір на освітній рівень “бакалавр” та “бакалавр”(зі скороченим терміном навчання ) на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста будь-якого напряму підготовки.

Умови навчання: за державним замовленням у межах фінансування МОН України та на контрактній  основі (за кошти юридичних або фізичних осіб).

Форма навчання : денна або заочна з тривалістю  навчання  3 роки 10 місяців. На базі раніше здобутого освітньо- кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста будь-якого напряму підготовки – 1 рік 10 місяців.

Вартість навчання  на контрактній  основі на рік – 11400 грн. (денна) та  8550 грн. (заочна).Для скороченого  терміну навчання – відповідно 9600 грн. і 7200 грн. Можлива посеместрова чи помісячна оплата.

Строк подачі документів – з 12 до 26 липня включно; за скороченим терміном навчання – з 12 до 24 липня  2017 року включно.

Прелік конкурсних предметів( ЗНО) для випускників школи:

 Обов’язково:

 Українська мова та література

Історія України на вибір абітурієнта 

Математика

Іноземна мова(англійська мова; французька мова; німецька мова;іспанська мова)

На базі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста будь-якого напряму підготовки,замість проходження зовнішнього незалежного оцінювання,складається лише один додатковий екзамен зі спеціальності 281 ” Публічне управління та адміністрування “.

 

Переглядів: 4 199