Державна міграційна служба повідомляє

Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради!
Державна міграційна служба м. Генічеська повідомляє: згідно з метою якісного надання адміністративних послуг та дотримання вимог законодавства під час оформлення документів, що підтверджують громадянство України та посвідчують особу, 10 жовтня 2018 року Державною міграційною службою надано роз’яснення про те, що особа, яка досягла 25 чи 45 річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше ніж через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта нових фотокарток, здійснює подачу документів на обмін паспорта.
Для подачі документів на обмін паспорта особа безпосередньо звертається до відділу ДМС України.
За довідками звертатися у відділ з надання адміністративних послуг Генічеської районної державної адміністрації за адресою: м. Генічеськ, вул. Миру, 35, або за телефоном (05534)3-22-88.