28 жовтня на території Щасливцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів школи були посаджені невеликі саджанці сосни, які є осіннім подарунком однією з батьків учнів Щасливцівської школи Юлії
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_0832-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
28 жовтня на території Щасливцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів школи були посаджені невеликі саджанці сосни, які є осіннім подарунком однією з батьків учнів Щасливцівської школи Юлії
Дізнатись більше28 жовтня в будинку культури с. Щасливцеве відбулася святкова вечірка в стилі Halloween. Працівники будинку культури для дітей і дорослих вигадали безліч випробувань. Першим випробуванням
Дізнатись більшеСьогодні в селі Щасливцево пройшли захоплюючі змагання з дзюдо серед дітей молодшого віку. Спортивний захід відбувся з нагоди святкування Всесвітнього дня дзюдо, який присвячено дню
Дізнатись більшеВ с. Щасливцеве 28 жовтня в будинку культури відбудеться святкова вечірка в стилі Halloween Під час заходу для всіх присутніх будуть проходити конкурси: на кращий
Дізнатись більшеВ селі Щасливцеве у районі ринку по вул. Миру проводяться роботи з благоустрою території, будівництво туристичного інформаійного центру, а також автомобільної парковки. Туристичний інформаційний центр
Дізнатись більшеДнями біля с. Щасливцеве на Арабатській Стрілці завершились польові дослідження експедиції Інституту археології НАН України. Чим же морський курорт на Херсонщини зацікавив археологів? На Арабатській
Дізнатись більшеВсеукраїнський турнір «Кубок Скіфів» зустрічав сьогодні, 20 жовтня, кращих дзюдоїстів з 12 областей України, а також команди з Молдови. У змаганні взяло участь близько 400
Дізнатись більшеНовина про розкопки кургану на Арабатській Стрілці розійшлася по всій країні. Її «підхватили» навіть відомі столичні медіа та інформагентства такі, як «Укрінформ», «Українська правда», «День»,
Дізнатись більшеДо уваги громадян! Публікуємо перелік земельних ділянок комунальної власності територіальної громади сіл Щасливцеве, Генічеська Гірка і селище Приозерне (в особі Щасливцевської сільської ради) та/або прав
Дізнатись більшеСьогодні, 18 жовтня, свій день народження відзначає диспетчер КП “Комунсервіс” Анастасія Полівода. Вітаємо Вас із днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості,
Дізнатись більше