3 листопада на базі Щасливцевського будинку культури відбувся перший турнір по Beyblade. Бейблед -це гра в яку українські діти почали грати нещодавно, але її існування
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/0-02-01-af026215c895d7c393505b5873cf4bc286a4a1beaa5cda2140c02561f3db6af1_55c9a910-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
3 листопада на базі Щасливцевського будинку культури відбувся перший турнір по Beyblade. Бейблед -це гра в яку українські діти почали грати нещодавно, але її існування
Дізнатись більшеСьогодні, 4 листопада, свій день народження відзначає голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко. Від усього колективу виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради прийміть наші поздоровлення з
Дізнатись більше