2 листопада в закладі дошкільної освіти ясла-садку «Дзвіночок», в старшій різновіковій групі «Чомусики» та в молодшій різновіковій групі «Капітошка», відбулося Свято Осені. Дітки порадували присутніх танцями,
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/45606214_1950970188540688_638747746714517504_n-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
2 листопада в закладі дошкільної освіти ясла-садку «Дзвіночок», в старшій різновіковій групі «Чомусики» та в молодшій різновіковій групі «Капітошка», відбулося Свято Осені. Дітки порадували присутніх танцями,
Дізнатись більше