16 листопада у Херсоні в обласному палаці молоді та студентства відбувся фестиваль національних меншин «Херсон – місто толерантності», в якому взяли участь національно-культурні товариства Херсонської
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/2-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
16 листопада у Херсоні в обласному палаці молоді та студентства відбувся фестиваль національних меншин «Херсон – місто толерантності», в якому взяли участь національно-культурні товариства Херсонської
Дізнатись більше