Сьогодні працівники Щасливцевської сільської ради креативно привітали з професійним святом представників Щасливцевського будинку культури та клубу с. Генічеська Гірка. Колектив ради підготував імпровізацію на кшталт
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC01084-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Сьогодні працівники Щасливцевської сільської ради креативно привітали з професійним святом представників Щасливцевського будинку культури та клубу с. Генічеська Гірка. Колектив ради підготував імпровізацію на кшталт
Дізнатись більшеСьогодні, 9 листопада, до Всеукраїнського Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва у парк с. Щасливцеве запросили учнів молодших класів Щасливцівської ЗОШ. На дітей очікували
Дізнатись більше9 листопада у я/с «Ромашка» у с.Щасливцеве відбулося свято «Золотої осені». Діти здійснили подорож до казкової деревні Простоквашино, де їх зустрічали герої мультфільму – пес
Дізнатись більшеШановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, щиро вітаємо вас із професійним святом! Завдяки Вам, відпочинок наших мешканців та відпочиваючих насичений багатьма культурно-масовими заходами,
Дізнатись більше