Повідомлення про оприлюднення проектів на обговорення

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту Щасливцевської сільської ради рішення сільської ради “Про місцеві податки та збори на території Щасливцевської сільської ради на 2021 рік”

На виконання вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Щасливцевською сільською радою як регуляторним органом, виноситься на обговорення проект регуляторного акту – рішення сільської ради “Про місцеві податки та збори на території Щасливцевської сільської ради на 2021 рік” (та відповідний аналіз регуляторного впливу) які схвалено рішенням 116 сесії Щасливцевської сільської ради 7 скликання №2251 від 29.04.2020 р. “Про проект рішення сільської ради щодо місцевих податків та зборів на 2021 рік”.

Цим регуляторним актом планується встановити на 2021 рік на території Щасливцевської сільської ради (КОАТУУ – 6522186500), наступні місцеві податки та збори: податок на майно, ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, туристичний збір, збір за місця паркування транспортних засобів.

З проектом цього регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можливо ознайомитись на офіційному сайті Щасливцевської сільської ради в мережі Інтернет у розділі – “РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ” за посиланням – http://arabat-rada.gov.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо цього регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу, приймаються сільською радою у паперовому вигляді до 08.06.2020 р., за адресою: вул. Миру, 26 в с. Щасливцеве Генічеського району Херсонської області, 75580.

Проект рішення сільської ради щодо місцевих податків та зборі на 2021 рік

(Дата оприлюднення 05.05.2020р.)

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ  Проекту рішення Щасливцевської сільської ради Про місцеві податки та збори на території Щасливцевської сільської ради на 2021 рік.

(Дата оприлюднення 05.05.2020р.)

Проект регуляторного акту рішення сільської ради “Про затвердження схем санітарного очищення населених пунктів Щасливцевської сільської ради, с. Щасливцеве,с. Генічеська Гірка та с. Приозерне”

( Дата оприлюднення 08.01.2020р.)

Проект регуляторного акту та аналізу його впливу, що винесено на обговорення:

Проект регуляторного акту рішення сільської ради “Про місцеві податки та збори на території Щасливцевської сільської ради на 2020 рік”

(Дата оприлюднення 29.05.2019 р.)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Щасливцевської сільської ради “Про місцеві податки та збори на території Щасливцевської сільської ради на 2020 рік.”

(Дата оприлюднення  29.05.2019 р.)