У Щасливцеве привітали зі святом працівників культури

Сьогодні працівники Щасливцевської сільської ради креативно привітали з професійним святом представників Щасливцевського будинку культури та клубу с. Генічеська Гірка. Колектив ради підготував імпровізацію на кшталт «Сербського телебачення «95 кварталу». У жартівливій формі працівникам культури задавалися питання стосовно їх професійної діяльності. Вони поділилися секретами організації концертів, «хохмачковими» випадками, що ставалися під час виступів, тощо.
У подарунок працівники культури отримали квіти, тортики та сувеніри на пам’ять – магнітики з фотографіями творчих колективів.
Голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко подякував працівникам сфери культури за гідну працю, за високий рівень заходів, які вони проводять, та побажав їм здоров’я, натхнення і нових творчих досягнень. Пообіцяв і надалі підтримку сільської влади, щоб колективи мали змогу реалізовувати свій творчий потенціал і створювати гарні свята.