“Спорту, перед святами, багато не буває” – саме так гадає тренер клубу-дзюдо “Арабат” Дамір Шаймарданов. Тож на передодні дня Святого Миколая на базі Щасливцевського будинку
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-19_17-08-118-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
“Спорту, перед святами, багато не буває” – саме так гадає тренер клубу-дзюдо “Арабат” Дамір Шаймарданов. Тож на передодні дня Святого Миколая на базі Щасливцевського будинку
Дізнатись більше“В дзюдо не лише хлопці”- саме під таким гаслом на базі Щасливцевського будинку культури відбувся передноворічний турнір молодшої групи клубу – дзюдо “Арабат”. В турнірі
Дізнатись більше