Спорту, перед святами, багато не буває

Переглядів: 901

“Спорту, перед святами, багато не буває” – саме так гадає тренер клубу-дзюдо “Арабат” Дамір Шаймарданов. Тож на передодні дня Святого Миколая на базі Щасливцевського будинку культури відбувся святковий турнір з дзюдо, серед хлопчиків молодшої групи.
Загалом в заході прийняли участь вісімнадцять спортсменів , які дуже завзято боролися за перемогу, але ними стали лише п’ятеро: двоє з села Щасливцеве – це Ебубекір Юнус та Ардаб’єв Максим, та троє представників з села Стрілкове – Чертан Микола, Рангаєв Іван та Пахомов Микола.
Всі учасники отримали не лише медалі та відзнаки, але і солодкі подарунки до свят.
Учасникам клубу – дзюдо бажаємо міцного здоров’я і гарних свят та висловлюємо окрему подяку головному тренеру клубу Даміру Аміровичу за піклування та спортивну підготовку нашої молоді.
Захід було проведено згідно усіх санітарних норм відповідно до Постанови КМУ від  17 червня 2020 р. №500 ” Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідеміологічних заходів під час проведення спортивно – масових заходів на период карантину.