КП “Комунсервіс” інформує мешканців сел Щасливцеве, Генічеської Гірки та селища Приозерне про зміну графіку подворового вивозу твердих побутових відходів з 15 грудня 2020 року: Графік
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_1586-750x450-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
КП “Комунсервіс” інформує мешканців сел Щасливцеве, Генічеської Гірки та селища Приозерне про зміну графіку подворового вивозу твердих побутових відходів з 15 грудня 2020 року: Графік
Дізнатись більше