Адміністрація Щасливцівської ЗОШ висловлює щиру подяку Щасливцевській сільській раді за придбанні комп’ютери у клас інформаційних технологій. Десять новеньких комп’ютерів і ноутбук дадуть змогу учням більш
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-f7fb1fe126c2e62f0284a636471e2717-V-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Адміністрація Щасливцівської ЗОШ висловлює щиру подяку Щасливцевській сільській раді за придбанні комп’ютери у клас інформаційних технологій. Десять новеньких комп’ютерів і ноутбук дадуть змогу учням більш
Дізнатись більшеСьогодні, 17 грудня, свій день народження відзначає бухгалтер Щасливцевської сільської ради Наталія Миколаївна Петрик! Прекрасного бухгалтера, відмінного працівника, гарну жінку і просто хорошу людину вітаємо
Дізнатись більше