Дід Мороз завітав до Щасливцевського СБК, щоб привітати усіх учасників народної самодіяльності та спортивних секцій з прийдешнім новим роком. Діти були у захваті, адже це
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-d49199abd5079d2bdd044911a7951eb6-V-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Дід Мороз завітав до Щасливцевського СБК, щоб привітати усіх учасників народної самодіяльності та спортивних секцій з прийдешнім новим роком. Діти були у захваті, адже це
Дізнатись більшеШановні керівники бюджетних організацій, а також не побутові споживачі ! Звертаємо вашу увагу на те, що у рамках продовження реформи ринку електричної енергії України –
Дізнатись більше