Топ-10 новин 2019 року, які найбільше читали на нашому сайті

В цьому році Щасливцевська сільська рада  зробила щорічний аналіз  топових новин , про життя громади Щасливцевської сільської ради, до  яких проявляли найбільшу зацікавленість читачів та отримали більше тисячі переглядів.

Отже:

• На восьмому місці – “Попередження про відключення від електроенергії”. Перед початком туристичного сезону проблеми зі світлом почали викликати  «напругу» у суспільстві, переглядів 1859 .

• На сьомому місці – новина  “Про приємні сюрпризи аквапарку “Аква-ленд”  на День Незалежності України”, переглядів 1982 .

• На третьому місці “Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019» . Де за нашу громаду голосували не тільки мешканці Щасливцевської сільської ради, а і вся Україна” – переглядів 2289.