Сьогодні у с. Щасливцеве урочисто відкрився будівельний магазин “Газда”

Сьогодні, 10 серпня, на Арабатській Стрілці при в’їзді в с. Щасливцеве відбулося відкриття сучасного фірмового будівельного магазину “Газда”.
Цей магазин став п’ятим у мережі будівельних магазинів “Газда”, які протягом 20 років успішно функціонують на ринку півдня України.

Під час заходу до привітального слова було запрошено директора мережі будівельно-господарчих маркетів “Газда” Турчій Діану Аркадіївну та голову Щасливцевської сільської ради Віктора Плохушко.

Також з нагоди свята адміністрація магазину “Газда” запросила художнього керівника Голопристанського району Маменко Галину та місцеву співачку з с. Щасливцеве Майє Лукашук, які виконали запальні пісні.

Голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко разом з адміністрацією будівельного магазину урочисто перерізали червону стрічку, відкривши для всіх відвідувачів двері магазину.

Новий магазин – це нові можливості, нові робочі місця і впевненість в стабільному розвитку Арабатської Стрілки.

Один коментар