Цьогорічний новорічний концерт був сповнений казковими перевтіленнями та гумором

31 грудня працівники Щасливцівського сільського будинку культури подарували мешканці та гостям Арабатської Стрілки справжню східну казку “Аладдін”.Костюми, грим та витончений гумор протягом концерту задавали гарний настрій всім присутнім.Нові хореографічні номери, вокальні виступи ,дитячі сценки та багато новорічних подарунків.
Зі сцени були відмічені співпрацівники КП Комунсервіс та аналітик з надходжень до місцевого бюджету Наталя Колосова за допомогу у збиранні та адмініструванні курортного збору .
Сам концерт закінчився виступом голови Щасливцевської сільської ради Віктором Плохушко,який побажав всім міцного здоров’я ,звершення бажань та мирного неба над нашою країною.
Також цього року всім учасникам колективів Щасливцевського СБК наша сільська рада зробила пам’ятні подарунки ,спеціально до нового року – кружки із символом 2020 року.
Також хочеться відмітити та подякувати мережі магазинів “Газда” за надання подарунків для розіграшу в лотереї.
Чекаємо вас на концертах та святкових заходах.