Сьогодні я щиро вітаю вихованку нашого клубу дзюдо «Арабат» Катерину Борисенко з перемогою на обласному турнірі, який відбувся 7 квітня в місті Оріхів Запорізької області.
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/30221286_1754377287965339_8398277461736947712_n-1-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Сьогодні я щиро вітаю вихованку нашого клубу дзюдо «Арабат» Катерину Борисенко з перемогою на обласному турнірі, який відбувся 7 квітня в місті Оріхів Запорізької області.
Дізнатись більше