Наша вихованка – переможниця обласного турніру!

Сьогодні я щиро вітаю вихованку нашого клубу дзюдо «Арабат» Катерину Борисенко з перемогою на обласному турнірі, який відбувся 7 квітня в місті Оріхів Запорізької області.
У цьому турнірі взяли участь близько двохсот борців Запорізької, Дніпровської та Донецької областей. Катя перемогла трьох суперниць і здобула переможне І місце, медаль та грошову винагроду.
Звичайно, кожна перемога дістається спортсмену завдяки важкій праці над собою. Зараз Катерина навчається у спортивній школі м. Запоріжжя, де тренування двічі на день – звична справа для юнаків та дівчат-спортсменів. Тренує Катю заслужений тренер України Бондарчук А.В. та Дунаєнко Н.Н. Сумлінне ставлення до тренувань наша Катерина успішно суміщає з відмінним навчанням по загальним предметам, а це у двічі приємніше.
Сподіваюсь, що приклад Каті стане додатковим стимулом для хлопців та дівчат нашого клубу. Вітаю ще раз і бажаю не зупинятися, йти вперед і перемагати!

Дамір Шаймарданов,
тренер клубу дзюдо «Арабат»