Шановні мешканці сіл Щасливцеве, Генічеська Гірка та селища Приозерне! 5 квітня о 08.30 Щасливцевська сільська рада запрошує всіх долучитися до «чистого четверга». Просимо Вас навести
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/уборка-750x450-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Шановні мешканці сіл Щасливцеве, Генічеська Гірка та селища Приозерне! 5 квітня о 08.30 Щасливцевська сільська рада запрошує всіх долучитися до «чистого четверга». Просимо Вас навести
Дізнатись більшеШановні мешканці Арабатської стрілки! 5 квітня запрошуємо усіх долучитися до акції “Розмалюємо писанку разом”. Кожен зможе долучитися до створення атмосфери Великодня та разом із усіма
Дізнатись більше