30 березня у селі Щасливцеве відбулося четверте засідання робочої комісії, з підготовки Положення про проведення відкритого творчого конкурсу на визначення графічного символу Арабатської Стрілки

Сьогодні, 30 березня, у селі Щасливцеве відбулося четверте засідання робочої комісії з підготовки Положення про проведення творчого конкурсу розробки графічного символу Арабатської Стрілки.
На засіданні були присутні:

Артюхова М.О. -Директор СБК, с. Стрілкове
Селезньова Н.Г. -Член виконкому Стрілківської сільської ради
Лужецька Я.В. -Депутат сільської ради Стрілківської сільської ради
Голобородько Л.С. -Член громадської ради, с. Стрілкове.
Плохушко Ю.І. -Заступник редактора газети “Вестник Приазовья плюс”
Губенко В. В.-Домогосподарка с. Щасливцеве
Клочко А.А. -Голова територіальної громади “Український вибір -“Право народу”
Ковальова Н.Л.-Домогосподарка, с. Щасливцеве
Аджибіляков Т.А. -Оператор інформаціно-комунікаційних мереж Щасливцевської сільської
Асатрян К.С. – Завуч Щасливцевської загальноосвітньої школи
Бекіров Р.Д. -Юрист та депутат Щасливцевської сільської ради
Плохушко В. О. – Голова Щасливцевської сільської ради
Саютіна О. А. – в.о. директора Щасливцевського будинку культури
 На засіданні робочої группи обговорювались додатки та уточнення тексту положення про проведення творчого конкурсу розробки графічного символу Арабатської Стрілки.
Також під час засідання робочої комісії був заслуханий електроний лист від Олексія Мирошникова,який вніс свої пропозициї, щодо розробки даного положення.
Наступне засідання заплановане на 11 квітня о 14.00 годині.