У Щасливцевському ДНЗ «Ромашка», 26.05.2017р. пройшло свято « До побачення, дитячий садок» (відео)

У Щасливцевському ДНЗ «Ромашка»,  26.05.2017р. пройшло  свято « До побачення, дитячий садок» .

Вихователі: Парнюк Наталя Володимирівна, Ібрагімова Ельзара Мустафаївна, помічник вихователя Таранова Антоніна Миколаївна.

Свято випускників у садочку – це дзвінкий сміх дітей, слова вдячності, весела музика, танці, пісні,веселка повітряних кульок, звучні оплески гостей, пахощі квітів.

Розмаїттям гарних духмяних квітів, гостинністю святкової музичної зали, зустрічав наш садочок дорогих своїх випускників, батьків та гостей. З ніжністю та сумом задивлялися працівники садочку на своїх вихованців – випускників, які ж вони сьогодні гарні, як швидко стали дорослими.

Випускники старшої групи разом з вихователем  та музичним керівником Парнюк Н.В. підготували дуже гарне, веселе, танцювально-пісенне свято. Запальні веселі таночки під звучні оплески підбадьорювали гостей, не можна було втриматися щоб не затанцювати. А які ж були гарні, зворушливі до сліз пісні про прощання з садочком. Скільки вдячних, добрих слів сказали діти своїм вихователям, помічникам вихователів, медичній сестрі, кухарю, завгоспу, пралі, двірнику. Гарні букети квітів вручили діти в лагідні, працьовиті руки працівників. І для них закружляли дівчатка у вальсі у своїх надзвичайно чарівних сукнях, ніби маленькі феї з квіток. А хлопчики-красені, справжні джентльмени танцювали дуже красивий танець « Чарлі».

Скільки теплих, зворушливих слів про наших випускників сказала керівник садочку «Ромашка» Кушніренко Людмила Володимирівна. Згадала найдивовижніші моменти із життя старшої групи. Відзначила добру підготовку дітей, їх старанність, взаємодопомогу, завжди гарний, веселий настрій цієї групи.

Кожному випускнику Людмила Володимирівна  вручила грамоту, зачитавши характерні ознаки випускника.

Зі словами вдячності звернулась керівник закладу до батьків випускників.

Хороші, добрі слова вдячності, сказали батьки випускників працівникам садочку. Мами: Шукліна Надія,Третяк Катерина, Большакова Ганна  підготували  віршований монтаж, подяки. Ніхто не міг втриматись від сліз. Грамотами – подяки, та чудовими букетами квітів були відзначені всі працівники садочку.

Бажаємо нашим випускникам, щасливої дороги в широкий світ , здійснення всіх їхніх мрій, і завжди залишатися такими веселими, розумними, кмітливими і артистичними.

При нагоді завітайте,

Будемо чекати…