Сесія Стрілківський сільради на якій розглядалося питання об’єднання громади Арабатської стрілки. (відео)

Вчора, 30 травня, в селі Стрілкове на Арабатській стрілці, в присутності громади села, продовжилася сесія сільської ради, на якій розглядалося питання об’єднання громади Арабатської стрілки.

Дізнатись більше

1 червня у селі Щасливцеве на центральному пляжі вібдуться II щорічний спортивно-біговий марафон присвячений Дню захисту дітей.

Шановні мешканці Арабатської стрілки та гості Генічеського району!!! 1 червня у селі Щасливцеве на центральному пляжі вібдуться II щорічний спортивно-біговий марафон на 3 км, марафон

Дізнатись більше

Канадцям дозволили викупити землю на Арабатській стрілці

Виконання Меморандуму про співпрацю з канадцями почалось через один робочий день після його підписання. 30 травня Щасливцевська сільська рада одноголосно прийняла рішення про надання згоди