26 травня 2017 року, у Щасливцівської ЗОШ відбулося свято Останнього дзвоника. (відео)

У всіх школах Генічеського району сьогодні, 26 травня 2017 року, відбулося свято Останнього дзвоника.

На урочисту лінійку зібрались і учні Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, прийшли батьки, гості, випускники  минулих років, які закінчили школу 20 і 50 років тому. Особливим це свято було для випускників 4,9,11 класів.

Відмінники були нагороджені похвальними листами за особливі успіхи у навчанні, грамоти отримали переможці районних предметних олімпіад (10-ро учнів!!!), а Алєничев Дмитро – за перемогу в обласному етапі, а також переможці районних, обласних конкурсів, змагань.

Усі нагороджені отримали грошові премії та подарунки від директора Міжнародної клініки відновлюю чого лікування Козявкіна В.І .   та Щасливцівської сільської ради.

Директор школи Косова Л.О. та секретар Щасливцівської сільської ради Пуляєва І.В. побажали всім радісного, веселого та гомінливого літа!