Чемпіонат України з віндсерфінгу стартував

18 червня в акваторії Сивашу в селі Щасливцеве розпочався Чемпіонат України з віндсерфінгу. Четвертий рік поспіль організаторами заходу виступають Щасливцевська сільська рада та “ExtreMarine Club”.
Цього року в змаганнях приймають участь 40 спортсменів майже з усіх куточків нашої країни, віком від 12 до 74 років. Також вже не вперше борються за золото Народний депутат України Муса Магомедов. На жаль через технічні причини 15 зареєстрованих учасників не змогли потрапити на початок чемпіонату вчасно.
Перший день перегонів почався дуже добре – вітряно та без дощу, незважаючи на невтішний попередній прогноз, який ледве не зірвав запланований старт.
Загалом чемпіонат проходитиме протягом трьох днів, а по закінченню на переможців чекає нагородження та подарунки від спонсорів та партнерів заходу.
Бажаємо всім учасникам стабільного вітру та ясного неба.