Сьогодні, 19 червня у селі Щасливцеве біля електропідстанції, на прилеглій території недобудованої адмін будівлі відбулося возгорання сухої трави. Пожежно-рятувальний підрозділ Щасливцевської сільської ради о 10:00
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/IMG-ce2e09177df18d4dc80ea32d1196c68a-V-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Сьогодні, 19 червня у селі Щасливцеве біля електропідстанції, на прилеглій території недобудованої адмін будівлі відбулося возгорання сухої трави. Пожежно-рятувальний підрозділ Щасливцевської сільської ради о 10:00
Дізнатись більше