У Верховній Раді України був нагороджений голова Щасливцевської сільської ради

Переглядів: 3 214

З нагоди Дня місцевого самоврядування у Верховній Раді України відбувся урочистий захід на якому голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко був нагороджений “Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України” за вагомий особистий внесок у реформування системи місцевого самоврядування, соціально – економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм. Відзнаку вручав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Як зазначив Віктор Олександрович : ” Це відзнака сумісної роботи усієї громади. Всіх мешканців, які системно працюють над поліпшенням рівня життя та розвитком інфраструктури. Бо внесок кожного формує міцний фундамент для розвитку регіону в цілому”.

У заході прийняли участь голови профільних комітетів Верховної Ради України, народні депутати України, представники Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, голови обласних рад, керівники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, а також працівники місцевого самоврядування, які представлені до нагородження відзнаками Верховної Ради України.

 

 

2 коментарі

  1. Політикам Верховної ради ще потрібно приклад в нашого голови взяти, як потрібно працювати!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *