Сьогодні, 21 грудня на стадіоні “Будівельнік” відбувся четвертий футбольний зимовий чемпіонат між футбольними командами «Стріла» ( с. Щасливцеве ) та «Перемога» (с. Олексіївка). Гра вийшла
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-21_15-21-03-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Сьогодні, 21 грудня на стадіоні “Будівельнік” відбувся четвертий футбольний зимовий чемпіонат між футбольними командами «Стріла» ( с. Щасливцеве ) та «Перемога» (с. Олексіївка). Гра вийшла
Дізнатись більшеКП Комунсервіс Щасливцевської сільської ради повідомляє, що населення може здійснювати самовивіз твердих побутових відходів а саме: листя, гілок та будівельного сміття, зі свого двору самостійно
Дізнатись більшеВітаємо бухгалтера Щасливцевської сільської ради Валентину Володимирівну Поліщук з Днем народження. Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Сердечно бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного
Дізнатись більше