«День Збройних Сил України» – це національне військове свято, яке відзначає уся Україна. ЗДО я/с «Ромашка» також святкували цей день. У гості до садочка завітав
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79018982_954580471589727_6778746200376999936_n-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
«День Збройних Сил України» – це національне військове свято, яке відзначає уся Україна. ЗДО я/с «Ромашка» також святкували цей день. У гості до садочка завітав
Дізнатись більшеУ Генічеську завершився перший Кубок “Таврики-2019” серед дитячих футбольних команд молодшого шкільного віку (6-8 років), організатором якого виступила Генічеська міська рада. Незважаючи на те, що
Дізнатись більше