«Стріла» та «Перемога» зустрілися на футбольному полі

Переглядів: 1 129

Сьогодні, 21 грудня на стадіоні “Будівельнік” відбувся четвертий футбольний зимовий чемпіонат між футбольними командами «Стріла» ( с. Щасливцеве ) та  «Перемога» (с. Олексіївка).

Гра вийшла дуже вдалою, незважаючи на прохолодну  зимову погоду, гравці нашої футбольної команди “Стріла”  змусили попітніти  та понервувати суперників. Але наприкінці першого тайму  на жаль суперникам все ж таки вдалося забити першій гол в наші ворота.

Без забитого м’яча наші хлопці також не хотіли йти, тим самим у другому таймі все ж таки їм вдалося забити перший бажаний гол.

На жаль, рахунок матчу не на нашу користь – 1:4, але це тільки початок і у наших гравців все ще по переду. Бажаємо “Стрілі” перемоги в наступній грі.