Випускний бал у “Дзвіночку”

31 тавня у селищі Приозерне у ясла-садочку «Дзвіночок» відбувся випускний бал під назвою «Краще за всіх»!

Діти порадували батьків та присутніх гостей гарними, щирими віршами; дзвінкими і трішечки сумними піснями та запальними танцями. А також були веселі і логічні ігри для дітей та батьків.

Родзинкою свята були повітряні кульки, які випускники запускали в небо та загадували бажання.

В кінці свята діти отримали памʼятні подарунки та дипломи. Свято закінчилось солодким столом.

Колектив ясла-садка «Дзвіночок» висловлює подяку всім, хто брав активну участь в організації свята «Краще за всіх»!

Бажаємо нашим випускникам успіхів у навчанні, терпіння, сумлінної праці та гарних оцінок. Нехай їхня світла дорога буде сповнена радості, щастя та миру!

За інформацією ясла-садочку «Дзвіночок”