На президентських виборах на виборчих дільницях у Щасливцеве, Генічеській Гірці та Приозерному проголосували 14 з 25-ти зареєстрованих молодих людей (це 56%), які вперше отримали право
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/4-2-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
На президентських виборах на виборчих дільницях у Щасливцеве, Генічеській Гірці та Приозерному проголосували 14 з 25-ти зареєстрованих молодих людей (це 56%), які вперше отримали право
Дізнатись більшеСьогодні відбуваються чергові вибори Президента України. Станом на 15.00 на виборчих дільницях Щасливцевської сільської ради проголосували майже 837 мешканців населених пунктів сільської ради, це майже
Дізнатись більшеСьогодні у Мелітополі відбувся відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2007 – 2010 р.н. Позмагатися приїхали 120 спортсменів та 11 команд з Запорізької, Дніпропетровської
Дізнатись більшеНа території Щасливцевської сільської ради відкрита дитяча та доросла футбольна спортивна секція під назвою “Стріла”. Тренує дітей тренер Марченко Олександр Юрійович. Найближчим часом у Генічеському
Дізнатись більшеПроїжджаючі біля бази відпочинку “Чайка-2” працівники Щасливцевської сільської ради побачили загорання очерету та викликали пожежно-рятувальний підрозділ Щасливцевської сільської ради. Отримавши виклик, пожежники погасили загорання, не
Дізнатись більшеВідповідно до постанови Верховної Ради України від 26.11.2018 року № 2631-VІІ “Про призначення чергових виборів Президента України” вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.
Дізнатись більше29 березня відбувся другий день участі на Міжнародній туристичній виставці. Він відзначився цікавими діловими пропозиціями щодо промоції Арабатської Стрілки та обговоренням на семінарі проблем розвитку
Дізнатись більшеСьогодні, 29 березня, відзначає свій день народження заступник сільського голови з питань діяльності виконкому Бородіна Ольга Павлівна. Прийміть наші найщиріші привітання та побажання міцного здоров’я,
Дізнатись більшеСьогодні під час міжнародної туристичної виставки у Києві відбувся семінар з питань проблем розвитку внутрішнього туризму. Формат діалогу був націлений не на те, що вже
Дізнатись більшеПерший день виставки був насичений зустрічами. Арабатською Стрілкою цікавилися туристичні агентства та туристичні портали, журналісти та ті, хто шукає відпочинок влітку на морі. Серед поважних
Дізнатись більше