Запрошуємо до футбольної команди “Стріла”

На території Щасливцевської сільської ради відкрита дитяча та доросла футбольна спортивна секція під назвою “Стріла”.

Тренує дітей тренер Марченко Олександр Юрійович. Найближчим часом у Генічеському районі заплановані товариські матчі, в яких буде брати участь і наша футбольна команда “Стріла”.

Тренування дітей проходить кожний вівторок, четвер та суботу о 14.00 на футбольному полі Щасливцівської ЗОШ.
Дорослі тренуються кожного понеділка, середи та п’ятниці о 17.00 на території Генічеської ЗОШ номер 3.
Тож, якщо хтось з молоді планує приєднатися до футбольної команди, запрошуємо на тренування!

За додатковою інформацією ви можете звернутися за номером телефону 066-935-81-39, Марченко Олександр Юрійович.