Директора «Макс-Інвест» нагородили грамотою за допомогу людям

Директора комунального підприємства Щасливцевської сільської ради “Макс-Інвест” Олега Сальникова нагороджено грамотою Головного управління ДСНС України у Херсонській області за активну життєву позицію, плідну співпрацю та з нагоди відзначення Дня рятівника України.
Нагороду Олегу Валерійовичу вручили начальник Генічеського районного відділення МНС, підполковник Вадим Пікуль та начальник Херсонського обласного управління МНС України, полковник Сергій Чорний під час відзначення Дня рятівника.
Цього літнього сезону КП “Макс- Інвест” разом з іншими рятівниками під час шторму на Арабатській Стрілці врятували 11 чоловік та жінок.
Також допомогли поліції знайти на пляжі 30 загублених маленьких дітей та повернути їх батькам.
Виконком Щасливцевської сільської ради вітає директора КП “Макс- Інвест” та його команду з цією нагородою.