Арабатська Стрілка – туристичний сезон відкрито!

Переглядів: 2 786

1 травня Щасливцевська сільська рада презентувала туристичний потенціал Арабатської Стрілки на відкритті туристичного сезону Херсонщини у Кам’янській Січі.

Святкування 309-ї річниці Кам’янської Січі ознаменувалося відкриттям туристичного сезону на Херсонщині. Наряду з іншими районами та громадами області,
взяла участь у туристичному фестивалі і делегація від Щасливцевської сільської ради під керівництвом голови ради Віктора Плохушко, яка презентувала туристичні можливості Арабатської Стрілки.
Окрім морського відпочинку, були представлені оздоровчі потенціали Генічеського озера («Рожевого»), солей Сивашу, термальних джерел. Більше десятка баз відпочинку та приватних готелів надали свої візитівки з пропозиціями розміщення у курортний сезон.
Презентувався також активний відпочинок, зокрема, кайт- та віндсерфінг. Всі бажаючи мали унікальну змогу сфотографуватися на дошці з парусом, які було експоновано засновником «Екстримаринклубу», досвідченим серфінгістом Олександром Родіоновим, та дізнатися від нього про нюанси водного спорту.
Сферу дозвілля представили дельфінарій «Оскар» та аквапарк «Оазіс», які надали квитки на безкоштовне одноразове відвідування їх закладів. Квітки було розіграно серед наших відвідувачів під час безкоштовної лотереї. Отже, для переможців це стане гарною нагодою відпочити влітку саме у нашому краї.
В своєму роді музичною візитівкою Арабатської Стрілки вже стали наші барабанщики. Ансамбль Щасливцевського БК «Атеш» як завжди вражав своєю грою на барабанах та збирав багато оплесків, викликаючи зацікавленість до нашого регіону. Сільська рада висловлює подяку керівнику ансамблю Рамазану Куртбедінову та юним барабанщикам, а також художнім керівникам Щасливцевського БК Азізу та Сусанні Сєітвелієвим за участь у цьому заході.
Серед багаточисельних гостей, завітали до нашої палатки і почесні гості – губернатор Андрій Гордєєв разом з заступником міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Титарчуком, народним депутатом Сергієм Хлань та іншими поважними гостями. Приємно, що департамент туризму Херсонської ОДА відзначив сучасність оформлення нашої туристичної палатки та подачі туристичного продукту.
Також заходи, подібні цьому фестивалю є завжди влучною нагодою отримати нові знання, досвід. І представник Щасливцевської сільської ради відвідав воркшоп з формування та продажу місцевого туристичного продукту.
А наш фотограф та адміністратор сайту Тимур Аджибіляков зробив багато чудових фотографій та відео з перебування представників Щасливцевської сільської ради на відкритті туристичного сезону. Як все було, ви можете подивитися самі в нашому фоторепортажі.

2 коментарі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *