Щасливцевська сільська рада презентувала промо-ролик про Арабатську стрілку(відео)

Арабатська стрілка – не тільки море Щасливцевська сільська рада презентувала промо-ролик про Арабатську стрілку.

Головний меседж ролику, що Арабатська стрілка – не лише море, а й термальні джерела, «рожеві» озера, активні види спорту, фестивалі.

Що вона має не лише туристичну, а й оздоровчу та інвестиційну привабливість.

Зйомки йшли влітку, і знімальна група відвідала всі цікаві куточки нашого краю.

Автор відео – Станіслав Ясинській, текст – Юлії Плохушко, куратор проекту –аналітик з інвестицій Щасливцевської сільської ради Наталя Ковальова.

Промо-ролик знято за ініціативи та фінансування Щасливцевської сільської ради.

Презентовано його в сільській раді під час урочистого підведення підсумків туристичного збору 12 грудня.

Адже виготовлення ролика – це один з проектів щодо популяризації Арабатської стрілки, який вдалося реалізувати за кошти туристичного збору минулого року.

Також скачати цей ролік  та поширити, Ви  можете з нашого сайту   натиснувши на кнопку

Даний ролик не є комерційним проектом.. Щасливцевська сільська рада надає офіційну згоду на використання даного ролику в будь яких інтернет-ресурсах та інших засобах масової інформації з метою популярізації Арабатської стрілки. Даний ролик у високій якісті українською та английською мовою можна завантажити натиснувши на кнопку

Один коментар