На території Щасливцевської сільської ради буде змінено систему збору твердих побутових відходів. Зміни у вивозі твердих побутових відходів відбудуться на вул. Миру у с.Щасливцево та
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/0-02-05-52d1c1816b793c71a589e45c22ce3a2eb2fef9195ff8c196bf33263c5db0c16d_5e2384ef-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
На території Щасливцевської сільської ради буде змінено систему збору твердих побутових відходів. Зміни у вивозі твердих побутових відходів відбудуться на вул. Миру у с.Щасливцево та
Дізнатись більшеНагадуємо, що наступної суботи, 26 травня, у с.Щасливцеве відбудеться турнір «Арабатський богатир». Чекаємо на учасників та вболівальників у будинку культури с.Щасливцеве о 9.00 ранку.
Дізнатись більше