Патогенний грип птиці

Шановні любителі полювання – доводимо до вашого відома, що відповідно до протоколу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Херсонській ОДА та протоколу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Генічеській РДА забороняється полювання на дику перелітну птицю, на період дії карантину по грипу птиці на території Генічеської територіальної громади. Також просимо надавати допомогу представникам Генічеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області у проведені обліку чисельності птиці в приватному секторі та інших місцях знаходження птиці, яка утримується в неволі.
А щодо власників особистих селянських господарств, діяльність яких пов’язана з утримуванням птиці, вони зобов’язані виконувати положення ветеринарно-санітарних вимог утримання птиці, а головне здійснювати господарські та ветеринарні заходи, які забезпечуватимуть попередження виникнення захворювання птиці.
Шановні мешканці Арабатської Стрілки просимо вас дуже свідомо віднестися до всього вищезазначеного та повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини про випадки загибелі птиці або про невластиву їм поведінку, та до прибуття спеціалістів ізолювати підозру на захворювання птиці.