Свято до Дня людей похилого віку

1 жовтня, за сприяння голови Щасливцевської сільської ради Віктора Плохушко відбулося свято присвячене Дню людей похилого віку. На захід були запрошені мешканці сіл Щасливцеве, Генічеська Гірка та селища Приозерне віком від 60 років. Спеціально для гостей були підготовлені святковий обід та подарунками.
Концертна програма від Тетяни Блінічкіної та вокального ансамблю “Вишиванка” дуже підняли настрій усім присутнім та змусили гостей підтанцьовувати та підспівувати артистам.
Сільський голова із задоволенням приєднався до святкування та побажав всім міцного здоров’я та довгих літ життя. Також свято відвідала голова громадського об’єднання ” Організація ветеранів та пенсіонерів” пані Людмила Остапчук.
Загалом захід пройшов в своєрідному ” сімейному колі” та залишив по собі багато яскравих спогадів.