“#ХерсонщинаНеймовірна. Кохай. Надихай. Розвивай!”

2 жовтня, в місті Олешки, на запрошення Херсонської обласної державної адміністрації, з нагоди відзначення в області Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко взяв участь в Платформі ділового спілкування “#ХерсонщинаНеймовірна. Кохай. Надихай. Розвивай !” в якості спікера заходу, де поділився результатами успішного досвіду співпраці влади та бізнесу, як рушія розвитку туризму в територіальних громадах.
Святкування відбулося на базі комплексу гастрономічного туризму “Пан Атаман” і зібрав дуже багато поважних гостей, серед яких були і голова ХОДА Юрій Гусєв разом із заступником, та  голова правління ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад»Павло Ярмій.
Загалом захід пройшов в дуже теплій та пізнавальній атмосфері.