Перший день “Фестивалю-ярмарки вина та сиру 2020”

Перший день “Фестивалю-ярмарки вина та сиру 2020” , який проходив на базі розважального парку села Щасливцеве, на Арабатській Стрілці пройшов дуже вдало. Гостей, які завітали на захід налічувалося більше тисячі осіб, не рахуючи малечі, яка залюбки проводила весело час на дитячому майданчику парку, поки батьки дегустувати сири та вина від Херсонських, Миколаївських , Ново – Каховських та місцевих майстрів сироварів та виноробів.
Фестиваль відкривали голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко та голова Асоціації Гостинності Сергій Шентябін, які вітали усіх присутніх зі сцени та заявили про намір зробити цей фестиваль щорічним.
Також зі сцени лунали пісні у виконанні вокального ансамблю “Вишиванка” та оркестру “Генічеськ”. Проводилася призова лотерея в якій приймали участь всі присутні.
Призи для лотереї надавали учасники та такі спонсори як ПП Герела, мережа магазинів будівельних матеріалів Газда.
23 серпня запрошуємо гостей та мешканців Арабатської Стрілки на фінальний день фестивалю, окрасою якого стане святковий салют.