Недільний ранок на березі Азовського моря в компанії сомельє

23 серпня на центральному пляжі села Щасливцеве професійні сомельє за підтримки Асоціації Гостинності України пригощали відпочиваючих саморобним винним напоєм сангрія, який було підготовлено заздалегідь.
Всі дегустуючі розпитували сомельє рецепти вишуканого напою та із задоволенням робили селфі на згадку про таку яскраву акцію.
Нагадуємо , що 23 серпня в розважальному парку села Щасливцеве буде проходити другий завершальний день “Фестивалю – ярмарки вина та сиру 2020” де буде розігруватися призова лотерея, проводиться винні змагання та лунатимуть популярні пісні у виконанні кавер бенду “Red ice band”.
А на завершения планується величезний салют від співорганізаторів Щасливцевської сільської ради.