Увага! Важлива інформація! КП “Комунсервіс” повідомляє про зміну графіку збору сміття по вулицях Сивашська , Зелена та Рамазана Кузнецова

Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради!

КП Комунсервіс продовжує  літній график подворового збору сміття у Щасливцеве, але у серпні  по вул.  Сивашській, Зеленій та Рамазана Кузнецова буде здійснюватися в такі дні:

пн вт ср чт пт сб нд

День вивозу ТБО автомобілем SCANIA помічено червоним.

Також КП “Комунсервіс” повідомляє, що при збільшенні потоку відпочиваючих на території Щасливцевської сільської ради, на цих вказаних вулицях а саме вул. : Сивашській, Зеленій та Рамазана Кузнецова подворовий збір сміття буде здійснюватися щоденно. А у селі Генічеська Гірка, Щасливцеве продовжується збір сміття згідно літнього графику ЩОДЕННО!

НАГАДУЄМО, що вивіз гілок та негабаритних побутових відходів (а саме: відходів рослинного походження, будівельних матеріалів та інших негабаритних побутових відходів) трактором здійснюється виключно за замовленням у КП «Комунсервіс». Замовити трактор можна в КП «Комунсервіс» за адресою: вул. Миру, 26, (приміщення Щасливцевської сільської ради) або за телефоном: (05534)58-8-02.
Виносити та складувати гілки, траву та негабаритне сміття на придворових територіях забороняється. Будь ласка, дотримуйтесь чистоти вулиць та біля своїх дворів!
Адміністрація КП “Комунсервіс