Правозахисник Щасливцевської сільської ради зі столиці успішно представив Арабатську Стрілку в Київському суді

7 липня в Окружному адміністративному суді міста Києва пройшло підготовче засідання ,щодо позовної заяви , в якій йдеться про оскарження розпорядження Кабміну, щодо затвердження перспективних планів і формування територій Херсонщини в частині Генічеського району. Та вимога зобов’язати ХОДА розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів України зміни по перспективному плануванню в межах Генічеського району,де на території Арабатської Стрілки має бути передбачена окрема ОТГ.
В суді були розглянуті клопотання, докази , додатки до заяв надані сторонами заздалегідь.
На слуханні був присутній не лише адвокат який представляв та відстоював інтереси Арабатської Стрілки, але і представники делегації , яка поїхала до столиці з мирним зібранням. Серед них : Пуляєва Ірина – секретар Щасливцевської сільської ради, Самойленко Ельмаз – депутат та Панфілова Світлана – активістка із Стрілківської сільської ради.
Наступне підготовче засідання призначено на 4 серпня, після якого скоріш за все буде названа дата повноцінного судового засідання.
Бажаємо удачі нашому правозахиснику та віри мешканцям Арабатки в силу демократії нашої країни.