День рибалки в Щасливцеве відмітили гучним концертом та величезним салютом

Переглядів: 945

12 липня на центральному пляжі села Щасливцеве учасники кавер – бренду “Cash и Мир” презентували свій концерт присвячений Дню рибалки. З імітованої сцени, а цього разу використали шестиметровий трал, лунали улюблені для всіх пісні на рибацьку та морську тематику, а солістка бенду Дар’я запалювала натовп ритмами танцю.
Під час перерви працівниками будинку культури проводилася конкурсно-розважальна програма в якій із задоволенням приймали участь відпочиваючи та місцеві мешканці. Звісно для всіх учасників були заздалегідь розроблені брендовані подарунки на згадку про найяскравіший відпочинок в Щасливцеве.
По завершенню свята на всіх чекав яскравий подарунок від Щасливцевської сільської ради у вигляді величезного салюту, який точно було видно в усіх населених пунктах, навіть за пару десятків кілометрів.
Тож ще раз вітаємо усіх любителів рибалки зі святом та бажаємо “не хвоста не луски”. Та гарного і яскравого відпочинку на Арабатській Стрілці, адже саме тут відпочивати здорово!