Загальні збори регіонального відділення Асоціації міст України пройшли на ура

7 лютого ,в місті Херсон відбулось засідання Загальних зборів регіонального відділення Асоціації міст України в якому прийняв участь голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко.
На засіданні були висвітлені три основних питання:
-щодо фінального обговорення перспективного плану формування територій громад Херсонщини,за результатами консультацій у Міністерстві розвитку громад і територій ;
– Звіт Херсонського РВ АМУ;
– Питання фінансового забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування РВ Асоціації міст України.Присутні підтримали запропонований перспективний план ,який було узгоджено після проведення ряду консультацій Асоціації міст України з Херсонською обласною державною адміністрацією в Кабінеті міністрів із зауваженнями .
На заході також було заслухано заступника начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономної республіки Крим та м. Севастополі Ігора Клима. Він дискутував по питанням: – легалізації підприємницької діяльності та найманих працівників;
-взаємодії органів податкової служби області та представників органів місцевого самоврядування в процесі реалізації державної фінансової політики;
-проведення деклароційної компанії – 2020 , та контролю за регіональним використанням коштів громад.
Всі учасники зборів залишилися задоволені отриманою інформацією та із захопленням приймали участь у жвавих дискусіях , щодо пропонованих питань.