День народження волейболу відмічали два дні

8-9 лютого в м. Генічеськ, на базі спортивного комплекса медичного училища відбувся турнір присвячений Дню народження волейболу. Цього року, цій дисципліні виповнилось 125 років.
В турнірі прийняли участь команди з м. Генісеськ, с. Щасливцеве, смт Новотроіцьк та м. Дніпрорудне .
Село Щасливцеве представляла команда Щасливцівської ЗОШ “Кадети”, вихованці Дениса Ярошевського. На жаль цього разу їм не вдалося зайняти місце на трибуні переможців, та в них все ще попереду.
Чемпіоном турніру стала відносно молода команда, яка із гідністю носить назву “Арабатська Стрілка”.
Генічеська районна Федерація волейболу висловлює подяку Щасливцевській сільській раді за надання призової продукції та окремо дякує голові Віктору Плохушко за постійну підтримку та сприяння у проведенні турнірів.