На щастя мешканців села Генічеська Гірка газопостачання відновилося. Маємо надію що в подальшому керівництво Генічеської філії горгазу будуть більш виконавчо відноситися до такого роду питань
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/газ-2-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
На щастя мешканців села Генічеська Гірка газопостачання відновилося. Маємо надію що в подальшому керівництво Генічеської філії горгазу будуть більш виконавчо відноситися до такого роду питань
Дізнатись більшеЩойно завершилося засідання , по питанню газопостачання, яке відбулося в Генічеській районній державній адміністрації. На засіданні були присутні – перший заступник голови РДА Дмитро Такаджи,
Дізнатись більшеСьогодні, 11 лютого, свій День народження відзначає в. о. директора ясла-садка «Ромашка» села Щасливцеве Пацалай Оксана Юріївна. Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів у
Дізнатись більшеВже другу добу мешканці села Генічеська Гірка, на Арабатській Стрілці знаходяться без газопостачання, враховуючи те що для більшості домівок газ є єдиним джерелом тепла, а
Дізнатись більшеЗапрошуємо усіх бажаючих поринути в світ дитячої краси і таланту на фінальному етапі другого щорічного конкурсу “Міні – міс та містер Арабатська Стрілка”. Свято відбудеться
Дізнатись більше