2 грудня , представники Щасливцевської та Стрілківської сільських рад були гостями форуму “Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації ?” в м. Херсон. До складу делегації форуму з Арабатської Стрілки увійшли : Ірина Пуляєва, секретар Щасливцевської сільської ради, Руслан Бекіров , юрисконсульт, депутат Щасливцевської сільської ради та Тетяна Гросу, секретар Стрілківської сільської ради. Делегатам пощастило поспілкуватися та задати зацікавлені запитання учасникам форуму щодо досвіду у децентралізації.
Найяскравішим виступом заходу стала доповідь Бенедикта Германа, першого секретаря Представництва Європейського Союзу в Україні з питань децентралізації та секторальних реформ. За його словами, він розділяє ідею більшості громад Херсонської області не об’єднуватися в великі ОТГ, а формувати мобільні та прозорі громади, адже це буде більш ефективним рішенням. Що головним в децентралізації є бажання мешканців окремих громад об’єднатися в єдині. І тільки цим посиланням має керуватися влада при прийнятті фінального рішення.